TITLE

DESCRIPTION

Dzień Dobrego Słowa i Festiwal Muzyki Filmowej

W tym miesiącu Dzień Dobrego Słowa wypadł tuż przed Wielkanocą. Dlatego postanowiliśmy połączyć te dwie okazje i wykonaliśmy cudowne świąteczne jajka, na których napisaliśmy parę ciepłych słów do naszego kolegi. Dużo pracy włożyliśmy w zdobienie naszych pisanek, dlatego ciężko, naprawdę ciężko było nam się z nimi rozstać. Okazało się jednak, że warto było - bo mogliśmy wylosować jako, które było dla nas prawdziwą niespodzianką! -Zawsze chciałam mieć pisankę z Meincfratem! - tak powiedziała Emilka tuż po obejrzeniu swojej kartki - jaka. Na zakończenie dnia odbył się Festiwal Muzyki Filmowej. Reprezentantkami naszej klasy były Ewelinka i Ada, które brawurowo wykonały piosenki z filmów. Dziewczynkom składamy wielkie GRATULACJE!!! DSC_1841 DSC_1843 DSC_1844 DSC_1845 DSC_1846 DSC_1847 DSC_1848 DSC_1850 DSC_1851 DSC_1852 DSC_1855 DSC_1858

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress