TITLE

DESCRIPTION

Piątka z Zakątka

Ostatnim czasem w naszej klasie rządziła "Piątka z Zakątka" Krystyny Drzewickiej. Ta fantastyczna książka była naszą pierwszą lekturą w tym roku szkolnym. I co tu dużo mówić: podbiła nasze serca! Wykonaliśmy oryginalne i cudowne lapbooki. W ślad bohaterów "Piątki z Zakątka" podzieliśmy się na  cztery bandy: Donatów, Tęczowych Jednorożców, MLMJ i Topionego Masełka. Stworzyliśmy swoje herby, napisaliśmy regulamin bandy i ułożyliśmy test sprawdzający znajomość lektury dla drużyny przeciwnej. Ponadto odgrywaliśmy scenki dramowe, przypomnieliśmy sobie wiadomości na temat Powstania Warszawskiego i zastanawialiśmy się co to jest autorytet.... Oj dużo się działo...... Ps Niektórzy z nas sięgnęli po dalsze przygody bohaterów "Piątki z Zakątka" - i to jest chyba najpiękniejsze....

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress